Inhoud
Hoe geef je goede instructie aan nieuwkomersleerlingen, een groep die zeer gedifferentieerd is. Hoe je dat nu beter kunt doen met de focus op het leren van Nederlands, daarover gaat deze masterclass van Maja Zuiderveld!
“Enthousiast, overtuigend, duidelijk en onderbouwd” mijn scholingen, lezingen en Masterclasses over expliciete directe instructie bij NT2 worden goed ontvangen. Misschien heb je je opgegeven voor het webinar EDINT2 wat ik geef voor LOWAN op 20 mei. In een uurtje ‘proeven aan EDINT2’. Maar misschien heb je geluk en zit je bij Nieuwkomers in Noord. Daar kun je namelijk een Masterclass volgen de week erna. Eén op maat welteverstaan, want speciaal in de steigers gezet voor mensen die in het nieuwkomersonderwijs werken. Ik zal schakelen tussen de niveaus én het werk van jullie als deelnemer; weinig kennis over EDI? Geen probleem! Nieuw in het nieuwkomersonderwijs? Ook geen probleem. Zo ziet jullie werk er ook uit toch? Goede instructie geven aan een groep die zeer gedifferentieerd is. Hoe je dat nu beter kunt doen met de focus op het leren van Nederlands, daarover gaat deze Masterclass!
Je leert er meer over jouw eigen taalgebruik. Wat je moet doen om beter begrepen te worden. Hoe je lesdoelen scherp stelt voor de nieuwkomer. Maar vooral ook hoe je zorgt dat leerlingen zowel iets nieuws leren in iedere les plus de daarbij horende nieuwe woordenschat. Zo leer je zaken waar je de volgende dag al wat aan hebt. Moet je er wel mee gaan oefenen, want zo werkt leren, dat weten we ook door kennis over goede instructie.
Interesse in deze cursus?
Wil je een aanpassing doorvoeren in deze cursus?
Wijzigen